Kancelaria TKIW Paweł Tyniec i Wspólnicy działa na rynku prawniczym od 2002 roku.
Kancelaria łączy wieloletnie doświadczenie z najwyższymi standardami oferowanych usług, co pozwala z sukcesem rozwiązywać najbardziej skomplikowane problemy prawne, przy zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań dostosowanych do potrzeb naszych Klientów.

Specjalizacje

Praktyka Kancelarii obejmuje cały obszar prawa gospodarczego, ze szczególnym uwzględnieniem bieżącej obsługi działalności gospodarczej i restrukturyzacji firm. Jesteśmy obecni przy przedsięwzięciach gospodarczych z udziałem polskich i zagranicznych podmiotów działających w różnych obszarach biznesowych. Nasi prawnicy oprócz gruntownej wiedzy z zakresu prawa gospodarczego specjalizują się w takich dziedzinach jak spory sądowe i podatkowe; prawo upadłościowe i restrukturyzacyjne, zamówienia publiczne; prawo karne skarbowe, prawo karne gospodarcze, prawo cywilne i rodzinne. Dzięki takim specjalizacjom profile zawodowe prawników wzajemnie się uzupełniają.

Jednak najważniejszą naszą specjalizacją pozostaje człowiek, z jego potrzebami i pragnieniami.

Filozofia

Dewizą Kancelarii jest nieustanny rozwój i stałe dążenie do podnoszenia kompetencji zawodowych, którą realizujemy poprzez udział w licznych szkoleniach oraz międzynarodowych konferencjach prawniczych, stanowiących znakomitą platformę dla wymiany poglądów i doświadczeń prawników z całego świata. Kancelaria zatrudnia ludzi dynamicznych, kierujących się zasadą pełnego profesjonalizmu oraz bezwzględnej lojalności i uczciwości zawodowej.

Wiedza i rozwój

Świadczymy pomoc w językach: angielskim, niemieckim, francuskim i rosyjskim, doradzając i prowadząc współpracę z podmiotami polskimi i zagranicznymi.
Kancelaria współpracuje z zespołem profesjonalnych tłumaczy, w tym także tłumaczy przysięgłych, rzeczoznawców majątkowych i biegłych rewidentów.