xxx, pornsam, xpornplease, joyporn, pornpk, foxporn, porncuze, porn110, porn120, oiporn, pornthx, blueporn, roxporn, silverporn, porn700, porn10, porn40, porn800, porn900
poniedziałek piątek - 9:00 - 18:00
31-428, Kraków,ul. Bolesława Chrobrego 41/C

O Kancelarii

Witamy na stronie Kancelarii TKIW Paweł Tyniec i Wspólnicy

Kancelaria TKIW Paweł Tyniec i Wspólnicy działa na rynku prawniczym od 2002 roku.

Kancelaria łączy wieloletnie doświadczenie z najwyższymi standardami oferowanych usług, co pozwala z sukcesem rozwiązywać najbardziej skomplikowane problemy prawne, przy zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań dostosowanych do potrzeb naszych Klientów.

Specjalizacje

Praktyka Kancelarii obejmuje cały obszar prawa gospodarczego, ze szczególnym uwzględnieniem bieżącej obsługi działalności gospodarczej i restrukturyzacji firm. Jesteśmy obecni przy przedsięwzięciach gospodarczych z udziałem polskich i zagranicznych podmiotów działających w różnych obszarach biznesowych. Nasi prawnicy oprócz gruntownej wiedzy z zakresu prawa gospodarczego specjalizują się w takich dziedzinach jak spory sądowe i podatkowe; prawo upadłościowe i restrukturyzacyjne, zamówienia publiczne; prawo karne skarbowe, prawo karne gospodarcze, prawo cywilne i rodzinne. Dzięki takim specjalizacjom profile zawodowe prawników wzajemnie się uzupełniają.

Jednak najważniejszą naszą specjalizacją pozostaje człowiek, z jego potrzebami i pragnieniami.

Filozofia

Dewizą Kancelarii jest nieustanny rozwój i stałe dążenie do podnoszenia kompetencji zawodowych, którą realizujemy poprzez udział w licznych szkoleniach oraz międzynarodowych konferencjach prawniczych, stanowiących znakomitą platformę dla wymiany poglądów i doświadczeń prawników z całego świata. Kancelaria zatrudnia ludzi dynamicznych, kierujących się zasadą pełnego profesjonalizmu oraz bezwzględnej lojalności i uczciwości zawodowej.

Wiedza i rozwój

Świadczymy pomoc w językach: angielskim, niemieckim, francuskim i rosyjskim, doradzając i prowadząc współpracę z podmiotami polskimi i zagranicznymi.

Kancelaria współpracuje z zespołem profesjonalnych tłumaczy, w tym także tłumaczy przysięgłych, rzeczoznawców majątkowych i biegłych rewidentów.

Partnerzy TKIW

Kancelarię TKIW Paweł Tyniec i Wspólnicy tworzy zespół adwokatów i radców prawnych.

Paweł Tyniec

Paweł Tyniec

Partner - Adwokat

Specjalizuje się w prawie handlowym i gospodarczym, prawie autorskim oraz prawie IT

Poznaj nasz zespół

Dane firmy

TKIW Paweł Tyniec i Wspólnicy Spółka Komandytowa

31-428 Kraków
ul. Bolesława Chrobrego 41/C

Kontakt

tel. +48 12 294 14 41
tel. +48 12 294 14 45
fax: +48 12 294 14 46

e-mail: kancelaria (@) tkiw.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.